Туристичка агенција

Метрополитен травел - Скопје

11.04.2019
Метрополитен травел – Скопје

Поволност: 15 до 20% попуст; учество за резервација на аранжман е 30%, а останатите 70% се на рати, кои треба да се исплатат заклучно со октомвриската плата            
Адреса: ул. Дебарца бр. 29, Скопје   

  1. Неа Потидеа

Вила Баба
20% попуст за синдикат

Вила Баба е лоцирана на само 40 метри од плажа, поседува дуплекс апартман, со посебен влез, со две посебни спални соби, две тераси, кујна со релна и кујнски прибор, клима (вклучена во цената), ТВ, Wi-fi, купатило. Идеално за поголема фамилија.

Термини 7
ноќевања

 

Дуплекс 1/2+1/3+1

15.06-22.06

350€

22.06-29.06

370€

29.06-06.07

375€

06.07-13.07

399€

13.07-20.07

449€

20.07-27.07

489€

27.07-03.08

489€

03.08-10.08

499€

10.08-17.08

489€

17.08-24.08

449€

24.08-31.08

385€

31.08-07.09

355€

  1. Полихроно

Вила Бела
15% попуст за синдикат

Вилата е лоцирана на само 10 метри од шеталиштето и најшироката плажа во Полихроно. Сите студија, апартмани и дуплекси поседуваат комплетно опремени кујни, ВЦ, ТВ со локални канали, клима (вклучена во цената), Wi-fi, тераси. Вила Бела ви овозможува комфорен фамилијарен одмор.

 

Термини
7
ноќевања

1/4
Aпп бр.2
Апп бр.3
приземје
Апп бр.4
Апп бр.5
1 кат

1/3+1/2+1
Дуплекс бр. 6
приземје

      1/4
Студио бр.1
приземје

16.06-23.06

310€

370€

300€

23.06-30.06

360€

410€

350€

30.06-07.07

390€

490€

380€

07.07-14.07

420€

510€

410€

14.07-21.07

450€

550€

440€

21.07-28.07

480€

550€

470€

28.07-04.08

480€

550€

470€

04.08-11.08

490€

580€

480€

11.08-18.08

480€

550€

470€

18.08-25.08

420€

520€

410€

25.08-01.09

390€

450€

380€

01.09-08.09

350€

410€

340€

Вила Мустакас  
Вилата е лоцирана на само 30 метри од шеталиштето и најшироката плажа во Полихроно. Се наоѓа веднаш до Вила Бела , поседува 1/3 студија (еден брачен  и еден единечен лежај) кои што имаат  комплетно опремени кујни, ВЦ, ТВ со локални канали, клима (вклучена во цената), Wi-fi, тераси. Вила Мустакас ви овозможува комфорен одмор.

 

Термини
9
ноќевања

 

 

 

1/3
Студија

15.06-24.06

 

385€

24.06-03.07

 

450€

03.07-12.07

 

480€

12.07-21.07

 

525€

21.07-30.07

 

605€

30.07-08.08

 

605€

08.08-17.08

 

605€

17.08-26.08

 

525€

26.08-01.09

6 ноќи

325€

01.09-07.09

6 ноќи

295€

  1. Неа Потидеа

Вила Дина
20% попуст за синдикат
Вилата е лоцирана на само 50 метри од плажа. Ви овозможува прекрасен фамилијарен одмор. Апартманите се на приземје и имаат засебни влезови, непосредно досупермаркет, поседуваат комплетно опремена кујна, тераса, клима (вклучена во цената), тв, Wi-fi, купатило.


Термини
7
ноќевања

1/4+1
Апартман бр. 2
1/2+1/2+1
Апартман  бр.1

15.06-22.06

259€

22.06-29.06

299€

29.06-06.07

349€

06.07-13.07

369€

13.07-20.07

429€

20.07-27.07

449€

27.07-03.08

449€

03.08-10.08

459€

10.08-17.08

449€

17.08-24.08

419€

24.08-31.08

359€

31.08-07.09

289€

Вила Лидиjа
20% попуст за синдикат
Вилата е лоцирана на сама плажа, поседува прекрасен уреден двор со цветна декорација и фонтана, за најмалите летувалци има и детско катче со лулашки.
Повеќето апартмани гледаат кон преубавиот двор со поглед на море и поставени се на високо приземје и на прв кат, со wi-fi, клима (вклучена во цената), ТВ, тераса, комплетно опремена кујна со рерна и посебни спални соби. Вила Лидиа ви овозможува прекрасен комфорен фамилијарен одмор.

 

Термини
7
ноќевања

1/3 Апп
бр. 26
1 кат

1/3 Апп
Бр. 20
1 кат со поглед на море

1/2+1/2+1
Дуплекс бр.15 високо приземје со поглед на море

16.06-23.06

279€

289€

309€

23.06-30.06

319€

329€

349€

30.06-07.07

339€

349€

359€

07.07-14.07

349€

359€

409€

14.07-21.07

379€

399€

449€

21.07-28.07

429€

439€

469€

28.07-04.08

429€

439€

469€

04.08-11.08

439€

449€

479€

11.08-18.08

429€

439€

469€

18.08-25.08

339€

349€

399€

25.08-01.09

309€

319€

379€

01.09-08.09

249€

259€

349€

 

Термин
7
ноќевања

      1/2+1/3
Дуплекс бр.22
1кат со поглед на море

Термин
7
ноќевања

1/2+1/3+1
Дуплекс бр.23
1 кат со поглед на море

1/2+1/3
Дуплекс
Бр. 18
Високо приземје

       16.06-23.06

309

15.06-22.06

     329

309

23.06-30.06

349

22.06-29.06

     369

339

30.06-07.07

359

29.06-06.07

379

369

07.07-14.07

409

06.07-13.07

419

399

14.07-21.07

449

13.07-20.07

469

459

21.07-28.07

469

20.07-27.07

489

459

28.07-04.08

469

27.07-03.08

489

459

04.08-11.08

469

03.08-10.08

499

459

11.08-18.08

469

10.08-17.08

489

459

18.08-25.08

399 e

17.08-24.08

429

399

25.08-01.09

379 e

24.08-31.08

399

389

01.09-08.09

349 e

31.08-07.09

359

359

НЕДЕЛА
-20 % -бр.26, бр.20,бр.15, бр.23 и бр.22
-30%- бр. 18

  1. Калитеа

20% попуст за синдикат
Хотел Студио Елизабет
Лоциран на најдобрата локација во Калитеа, прв ред Б, на 60м од семафорот. Студијата поседуваат тоалет, тераса, клима (вклучена во цената), комплетно опремена кујна,   Wi-fi (одличен сигнал), пешкири, фен ....

 

Термини
7
ноќевања

1/3
Студио бр. 1

1/3
Студио бр.2

1/4
Студио бр. 6

16.06-23.06

280€

315€

23.06-30.06

330€

385€

30.06-07.07

365€

385€

07.07-14.07

385€

415€

14.07-21.07

420€

455€

21.07-28.07

420€

455€

28.07-04.08

420€

455€

04.08-11.08

420€

455€

11.08-18.08

420€

455€

18.08-25.08

385€

420€

25.08-01.09

350€

385€

01.09-08.09

280€

315€

За да ја користите поволноста за плаќање на рати, потребно е:

  • најпрво да пополните потврда, и да ја заверите во Вашата здравствена установа.
  • да пополните и потпишете две изјави (една за продавачот и една за Синдикатот).

Пребарување